איטום ושיקום מבנים

03-516-2600

תפריט

חשיבות איטום גגות במרכז ובשאר חלקי הארץ

פעולת איטום גגות במרכז הארץ לא שונה מפעולת איטום גגות בשארי חלקי הארץ. איטום גגות מספק הגנה משני דברים עיקריים והם מי הגשמים בעונת החורף וחום מקרני השמש בעונה החמה. גג שלא אטום כמו שצריך מאפשר לחום לחדור לתוך המבנה ולחממם מאוד את החלל הפנימי ולגרום לסבל מיותר לנמצאים בפנים. לחלק מאיתנו יצא לבקר בדירות מגורים בקומות האחרונות מתחת לגג והרבה שמו לב שמאוד חם בקיץ והמזגן פועל יותר מהרגיל.

כמו כן בעונת החורף גג לא אטום נותן למים של הגשמים לחדור לתוך הבניין בצורת רטיבות, עובש וכמובן נזילות במקרים חמורים יותר. ומי לא ראה או סבל מתופעות אלו., זהו מצב מאוד לא רצוי ובהחלט לא טוב ולא תקין. ההשלכות מאי טיפול באיטום גגות יכולות לבוא לידי ביטוי בנזקים לרכוש ולבריאות.
כאשר קיים מצב של נזילות זה יכול לבוא לידי ביטוי בקירות ובתקרות. מהתקרות בדרך כלל הטפטוף נופל ויוצר שלולית לא נעימה ברצפה וגם מגיע ישר לרהיטים ולחפצים הנמצאים מתחת ולא פעם העניין פשוט מסתיים בנזק שלא ניתן ולא כדאי מבחינה כלכלית לנסות לתקן. בקירות יהיו לרוב כתמים לא יפים, התנפחויות של שכבת הצבע ולבסוף גם התפוררות חלקים ונפלה שלהם לרצפה. לשים דליים זה אולי פתרון אבל הוא בהחלט זמני מאוד ולא מתאים לחיים המודרניים שרובנו חיים היום. למניעה יש צורך בפעולת איטום גגות במרכז הארץ ושאר חלקי המדינה מאחר וכולם סובלים מאותו מפגע ברמות שונות.

תופעה נוספת כאמור היא עובש. עובש נפוץ מאוד וההתחלה שלו בדרך כלל מתחילה גם מהקירות ומהתקרות. עובש הוא שם כולל למשפחה של פטריות הגדלות בסביבה עשירה של לחות ורטיבות. הוא נראה בצורה של כתמים שחורים מכל מיני גדלים וצורות. עובש מסוכן מאוד לבריאות וכמובן מסב גם נזק לרכוש. איטום גגות וקירות לקוי או לא תקין בהחלט מהווה מקור טוב להתפתחות עובש. גם אם נאוורר וננסה לנקות זהו פתרון זמני כי החדירה של המים לחלל הפנימי לא תעצור והתופעה תחזור על עצמה. איטום גגות בהחלט ימנע חדירת נוזלים ויפתור את בעיית העובש כאשר היא באה ממקור חיצוני.

איטום גגות במרכז כמו בכל האזורים האחרים בארץ צריך לבצע קבלן איטום מומחה ואמין. עבודת איטום גגות לא טובה תאלץ בטווח זמן קצר לבצע שוב איטום גגות על מנת להיפטר מהנזקים לעיל.

אתם יכולים לקבל ייעוץ לפתרון הטוב ביותר עבור הגג שלכם ללא התחייבות על ידי חברת גבהים איטום גגות. החברה בעלת וותק וניסיון רב ותשמח לספק לכם פתרון ושירות אדיב. צרו קשר כבר עכשיו.

מאמרים נוספים