איטום ושיקום מבנים

03-516-2600

תפריט

עבודות גובה

עבודות בגובה דורשות מקצועיות רבה, ניסיון וידע על מנת להצליח במשימות. מדובר בביצוע עבודות שמצריכות ריכוז ויכולת התמדה והתמודדות לאורך זמן. העובדים שמבצעים עבודות בגובה הרבה פעמים נמצאים תלויים על בניינים גבוהים או פירים במשך כמה שעות בתנאי מזג אויר של קור וחום. העובדים מיישמים יכולות טכניות בתחומי הנדסה ובניה ומקפידים על כללי הזהירות והבטיחות על מנת לשמור עליהם עצמם וכמובן גם לבצע עבודה איכותית.

כמה דוגמאות לעבודות בגובה: איטום גגות וגגות מרוצפים, איטום קירות חיצוניים, שיקום קירות חיצוניים, איטום חדרים רטובים, חיזוק והחלפה של אבני שיש רופפים, הרחקת יונים, ניקיון ושטיפת מבנים חיצוניים, התקנת שלטים וכדומה. משימות אלו מתבצעות בכמה דרכים ושיטות: פיגומים, סולמות והכי נפוץ הוא בעזרת סנפלינג – גלישת חבלים. סנפלינג הוא הכי שימושי מאחר ובגובה רב כמו במגדלי מגורים ומשרדים וכן פירים לבנות פיגומים צורך משאבים כמו זמן וכסף כאשר לעומת זאת בסנפלינג מאתרים את המיקום הכי טוב  ובעזרת ציוד מתקדם של גלישת חבלים מגיעים ישירות לנקודה שצריך לטפל בה. כמו כן יש מקומות שבהם הפתרון הכי טוב או הכי יישומי הוא עבודות סנפלינג עקב אופי המשימה או בעייתיות של המיקום.

כיום תחום העבודות בגובה מוסדר על ידי כללים ותקנות של משרד התמ"ת ומכון התקנים. משמעות הדבר שהעובדים עוברים הכשרות וקורסים ללימוד המקצוע, המעסיקים מבצעים ביטוחים ופועלים בהתאם לכללי הבטיחות. לעומת בעבר לפני הסדרת התחום כל חברה פעלה לפי שיקול דעתה בנוגע לבטיחות ושיטות עבודה נכונות. השינוי של הזמן הנוכחי גורם ללקוחות לקבל חברות יותר מקצועיות, בטוחות וזהירות מה שעוזר לקבל תוצר עבודה יותר איכותי ואמין.

שירות טוב ללקוח מתבטא גם באמינות והגינות וכחלק מזה קבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות היא תחילת הדרך ללקוח מרוצה.
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים לעבודות בגובה עבור הצורך שלכם.

מאמרים נוספים