איטום ושיקום מבנים

03-516-2600

תפריט

עבודות סנפלינג

עבודות סנפלינג או גלישת חבלים בעברית הן עבודות של ביצוע משימות הנדסה ובניה במבנים בעלי גובה רב או גישה מסוכנת לבני אדם. שיטת הסנפלינג היא שיטה יותר נקיה ויעילה מאשר המקבילה שלה לביצוע אותם עבודות, שיטת הפיגומים. בשיטה זאת אין סכנת פגיעה במבנה שעליו עושים את העבודה. השיטה מיושמת בבניינים ומבנים הנדסיים בגמר הבניה שלהם על ידי הקבלן וגם במבנים קיימים מספר מועט או רב של שנים כמו בתי מגורים או משרדים. משימות אלו מתבצעות במזג אויר קר וחם כאחד, כל לא נשקפת סכנה לחיי העובדים או לשלמות העבודה.

עבודות סנפלינג הופכות להיות פופולריות יותר ויותר לתחזוקה, תיקון וגמרים של מבנים הנדסיים הודות למאפיינים של אפשרויות גישה אופטימליות למקומות מסובכים ומאתגרים. בשיטה זאת מקבלים גמישות ויכולות ביצוע יעילות יותר יחסית לשיטות המסורתיות של פיגומים וסולמות. הלקוח מרוויח פתרון איכותי מבחינת מקצועיות ויעילות של זמן – עלות.

דוגמאות לסוגי העבודות שמבוצעות היום בשיטת הסנפלינג: פתרונות איטום של מבנים כתוצאה מסדקים, חיפוי חיצוני רופף,איטום גגות או מבנים תת קרקעיים. בנוסף פתרונות שיקום למיניהם, חיזוק אבני שיש וצביעה חיצונית למבנים. כמו כן עבודות ניקוי מבנה וחלונות הבניין לצד התקנת שלטים ופתרונות הרחקת יונים.

כתוצאה מהסדרה של התחום על ידי רשויות כמו משרד התמ"ת ומכון התקנים, החברות שעוסקות בתחום זה מחויבות לציית לכללים ונהלים כמו הכשרות מקצועיות לעובדים, ציוד בעל תקן ישראלי ואירופי וביטוח. התוצאה המתקבלת היא מקצועיות רבה יותר של העובדים, בטיחות וביטחון בביצוע המשימה, איכות כוללת גבוה יותר. עבודות סנפלינג היא דרך אפקטיבית לספק תוצאה איכותית של עבודות בגובה.

בעת בחירת חברה בתחום זה כדי לעשות סקר שוק קצר ולבדוק בין השאר את הניסיון של החברה ועובדיה והמלצות. ייעוץ ראשוני ללא התחייבות טוב לקבלת הערכה ומושג על אופי העבודה הנדרש והעלות הצפויה.

מאמרים נוספים