איטום ושיקום מבנים

03-516-2600

תפריט

שיקום מבנים באמצעות סנפלינג

משהו השתנה בבניין שבו אתם גרים. אם מדובר במבנה ישן, ייתכן שהגיע הזמן לשקול לשקם אותו. שיקום מבנים הוא לא רק שיפוץ שוטף, אלא שירות חיוני המבטיח את שלומם וביטחונם של כל הדיירים. אז מה עליכם לעשות כדי להישאר בטוחים? איך אתה יכול להבטיח את רווחתם של כל האנשים בבניין שלך?

קיבלתם התראות על כשלים ומפגעים מבניים פוטנציאליים (נזילות, בטון מתפורר וכו) ממהנדס העיר? או אפילו מדייר המתגורר בבניינכם? חשוב לפנות לגורם מקצועי המתמחה בשיקום מבנים. הם יכולים לעזור ולהסיר את כל הסכנות שעלולות להופיע בבניינכם. בנוסף, עם עמודי הבניין שלכם החלו להתפורר חשוב לשקמם ולהיות מוכנים לתרחיש של רעידת אדמה. שקול להיות חלק מוועד הבית של הבניין כדי לתרום באופן פעיל לקבלת החלטות. בחרו בחברה בעלת מוניטין כמו גבהים, שמצטיינת בעבודות שיקום ושמה את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.

הבחנה בין הצעת מחיר לשיפוץ קוסמטי לבין הצעת מחיר לשיקום מעמיק היא המפתח. כשמדובר בשיקום מבנים, לא מדובר רק בצבע מתקלף או בלאי. מדובר בטיפול בסכנות ממשיות שעלולות להוות סיכון לדיירים ולעוברי אורח כגון בטון סדוק וברזל בניין חלוד, במיוחד בבניינים ישנים וחשופים יותר.

שיקום מבנים באמצעות סנפלינג כולל גם חיזוק אזורים מועדים לפגיעה, במיוחד בבניינים רבי קומות או כאלה עם תנועה רגלית כבדה בקומות התחתונות. חברת גבהים מציעה חיזוק אריחים באמצעות נותני שירות מיומנים שיכולים לגשת לכל קומה באמצעות טכניקות סנפלינג בחבלים.

בטיחות בשיקום מבנים באמצעות סנפלינג

העובדים בחברת גבהים לא רק מיומנים ועובדים בצורה מקצועית  אלא גם אחראיים ועובדים תחת הקפדה על בטיחות. הם שמים בראש סדר העדיפויות את הבטיחות והרווחה של כל המעורבים.
כשמדובר בעבודה בגובה, חשוב לשים בראש סדר העדיפויות הן את הבטיחות והן את השקט הנפשי של דיירי הבניין. כאן נכנס הרעיון של עבודה בטוחה בגובה. הוא לא רק מבטיח אבטחה נאותה אלא גם מאפשר עבודה מקצועית ואיכותית. כל עובדי החברה עוברים הכשרה בבתי ספר לעבודות גלישה כדוגמת פסק. בין השירותים של חברת גבהים ניתן למצוא שיקום קירות חיצוניים, איטום חדרים רטובים וחיזוק אריחים חיצונים. משימות מורכבות אלה כוללות בדרך כלל פיגומים, סולמות או סנפלינג – גלישה באמצעות חבלים. אנשי מקצוע הבקיאים בסנפלינג מבינים את היתרונות שהוא מציע. זה עוזר להם להשלים משימות ביעילות, חוסך זמן ועלויות.

יעילות בשיקום מבנים באמצעות סנפלינג

אחד היתרונות העיקריים של סנפלינג הוא היכולת לספק טיפול נקודתי בדיוק במיקום הבעיה. זה מאפשר פתרונות מידיים וממזער נזקים או סיכונים מיותרים. לכן, אם אתם מחפשים עבודות גובה שמתבצעות בצורה בטוחה ויעילה, חברת א.ח. גבהים היא זו שכדאי לסמוך עליה. הם מתמחים בשיקום מבנים באמצעות סנפלינג ועומדים בכל האישורים והתקנות הנדרשים שנקבעו על ידי מכון התקנים ומשרד העבודה.

בא.ח גבהים תמצאו עובדים מיומנים שעברו הכשרה מקיפה בהתאם לכללי הבטיחות. הם מומחים בסנפלינג ומבטיחים שיטות עבודה נכונות ובטוחות. לכן, אם אתם רוצים חברה ששמה את הבטיחות בראש סדר העדיפויות מבלי להתפשר על איכות, א.ח גבהים היא הבחירה הטובה ביותר שלכם

מאמרים נוספים