שיקום מבנים באמצעות סנפלינג

משהו השתנה במבנה בו אתם גרים, אם זה מבנה רב שנים, ייתכן מאוד כי הגיע הזמן לשקם את המבנה. כאשר מדובר בעניין של שיקום מבנים, אין מדברים על שיפוץ סטנדרטי אלא אל שירות מציל חיים שאיננו קשור בעליל לביצוע עבודות תחזוקה הרגילות. שואלים מה כדאי לעשות? איך אתם שומרים על בטיחותכם ובטיחות כל הדיירים בבניין שלכם? במיוחד עבורכם, מידע מסקר אודות שיקום המבנה והחיים שלאחר מכן.
האם גם אתם קיבלתם התראות לא מעטות בצורת אריכים המועדים לנפילה? חשוב לפנות אל גוף אשר יספק לכם שיקום מבנה בכדי לסלק את הכשלים ואת הסכנות שבדרך. כיצד אתם מתכוננים לתרחיש רעידת אדמה אם חלילה יפקוד אתכם? לוקחים חלק בוועד הבית של הבניין? עשו את הבחירה הנכונה באמצעות גבהים- חברה שיודעת לדבר ולבצע שיקום כיד המלך.
שואלים כיצד לבדל את עצמכם בין הצעת מחיר שהיא שיפוץ לבין הצעת מחיר משקמת מבנה ומצילת חיים? במאמר זה חשוב לציין כי אין מדברים על צבע מתקלף או התבלות של התקרה אלא מעבר לכך! לעיתים כאשר הבניין ישן וחשוף, מדובר על סכנה ממשית לדיירים ולעוברי אורח.
חיזוק המבנה ושיקומו קשור גם בחיזוק אריכים המועדים לפול, בפרט במשרדים רבי קומות או בניינים בהם הקומה התחתונה מוצפת בעוברי אורח. בכדי שאף אחד לא ייפגע והנראות תראה מושלמת- גבהים מספקת לכם חיזוק אריחים באמצעות טובי נותני השירות המגיעים לכל קומה באמצעות מיומנות חבלי הסנפלינג.
העובדים של גבהים לא רק מיומנים אלא מצוידים באחריות מקצועית לגבי כל המשימות בגובה וזאת על מנת להעניק גם לכם וגם לדיירי הבניין את השקט הנפשי והביטחון הראוי. הרעיון של עבודה בטיחותית בגובה הינה גם לספק שירותים של שיקום קירות חיצוניים וכן איטום חדרים רטובים והחלפת אבני איטום חיצוניים הנמצאים אף הם בגובה.
משימות מורכבות מהסוג הנ"ל מתרחשות אך ורק באמצעות פיגומים, סולמות ואצל גבהים, תוכלו ליהנות משירות עם איכויות של סנפלינג – כאמור גלישת חבלים. נכון להיום, בעלי מקצוע בעלי דרג הגבוה ביותר מבינים ואף משתמשים ביתרונות הסנפלינג גם בכדי להצליח את המשימות וגם בכדי לחסוך בעלויות גבוהות ובזמן יקר.
בין יתרונות הסנפלינג ניתן אף להשיג טיפול נקודתי נכון ויעיל נוכח היכולת להגיע בדיוק למיקום הבעיה ולפתרון המידי. אחרי הכול, הפתרון הטוב והיישומי ביותר מתחיל בבחירת כלי עבודה שיכולים לייעל את המשימה ולמזער סיכונים ונזקים מיותרים.
בסיכום דבר, אם גם אתם צריכים עבודות בגובה והתנהלות בטיחותית, קצרה ונכונה , הכירו את גבהים- חברה העוסקת אך ורק עם אישורים ותקנות של משרד התמ"ת ומכון התקנים.
אצלנו בגבהים תמצאו את טובי העובדים ומיומנים בסנפלינג נוכח קורסים והכשרות מתואמות בהתאם לכללי בטיחות אלו.
מחפשים חברה עם שיטות עבודה נכונות ובטוחות? אצלנו בגבהים לא מתפשרים אלא על הטוב ביותר.

מאמרים נוספים